Home » aktualności » Choinka szkolna

 
 

Choinka szkolna

 

Jak co roku uczniowie naszej szkoły hucznie wspominali Święta Bożego Narodzenia na zabawie choinkowej. Impreza odbyła się 15 stycznia 2011 r. To wspaniała okazja do wspólnej zabawy dla dzieci i ich rodzin. Taneczne popisy przeplatane były zabawami i konkursami, przygotowanymi przez uczennice gimnazjum, w których brały udział dzieci z młodszych klas.

Później przyszedł czas na przedstawienie – licznie przybyli nauczyciele, rodzice, dziadkowie oraz inni goście. O godzinie 17:00 gdy sala była wypełniona po brzegi widzami rozpoczęła się inscenizacja jasełek „Cud Świętej nocy”

Tuż po występie na dzieci czekała miła niespodzianka, była to wizyta Mikołaja, który dla wszystkich miał paczki. Potem już była wyśmienita zabawa wraz z wychowawczyniami i rodzicami przy dźwiękach skocznej muzyki.

[nggallery id=5]

Tags: , , , , , , ,

Comments are closed

Sorry, but you cannot leave a comment for this post.

Znajdź nas

Wydarzenia: »

Podziękowania Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

Podziękowania Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

 

Stypendia szkolne w roku szkolnym 2021/2022

Ogłoszenie – stypendia szkolne

 
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

  Za nami trudny rok szko9lny zrealizowany w dużej mierze za pomocą technik zdalnych. Zgodnie z założeniami polityki oświatowej państwa wykorzystywaliśmy...

 
Konkurs na projekt muralu – rozstrzygnięty!

Konkurs na projekt muralu – rozstrzygnięty!

  W dniu 22 czerwca w naszej szkole odbyło się głosowanie na projekt muralu. Wszystkie dzieci oraz rada pedagogiczna z naszej szkoły mogli oddać głos...

 
 
 
Social Media Icons Powered by Acurax Web Design Company
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube