Home » dla rodziców » Listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do PP, OP i klasy I

 
 

Listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do PP, OP i klasy I

 

Lista kandydatów przyjętych do PUNKTU PRZEDSZKOLNEGO w Starym Folwarku

  1. Bienio Wojciech
  2. Dzienisiewicz Antoni
  3. Gliszczyńska Natalia
  4. Gołuch Piotr
  5. Gościński Mikołaj
  6. Jarmołowicz Klara
  7. Korsakowski Radzimir
  8. Kryszak Olivier
  9. Malinowska Alicja
  10. Namiotko Klara
  11. Namiotko Róża
  12. Nowel Ksawery
  13. Olszewska Antosia
  14. Palacz Jakub
  15. Rogucka Diana
  16. Strug Bartłomiej
  17. Świerpiel Iwo
  18. Tomaszewska Aleksandra
  19. Tomaszewska Barbara Olga
  20. Tomaszewska Kinga
  21. Topolski Piotr
  22. Truchan Aleksander
  23. Waszczuk Bartłomiej
  24. Zyskowska Hanna
  25. Zyskowska Zuzanna

 

Lista kandydatów nieprzyjętych do Punktu  Przedszkolnego:

  1. Chałko Jan
  2. Chałko Zofia
  3. Frydrych Pola
  4. Moroz Martyna
  5. Rogaczewska Amelia Kornelia
  6. Świacki Wojciech
  7. Wowak Kordian
  8. Zajkowska Diana

 

Lista kandydatów przyjętych do ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO w Starym Folwarku

  1. Arasimowicz Julian
  2. Bielecka Julia
  3. Dmuchowski Sebastian
  4. Dzienisiewicz Helena Lea
  5. Korsakowska Lilianna
  6. Krawczuk Amelia
  7. Malinowska Ewa
  8. Miłkowski Witold
  9. Nieznańska Katarzyna
  10. Paszkowska Marianna Michalina
  11. Rogucka Lena
  12. Stankiewicz Michał
  13. Tomaszewska Nikola
  14. Tomaszewski Szymon
  15. Truchan Helena
  16. Wasilewski Karol

Lista kandydatów nieprzyjętych do Oddziału Przedszkolnego:

  1. Malczewski Adam
  2. Skiendziul Tadeusz
  3. Wierzbicki Sebastian

 

 

Lista kandydatów przyjętych do klasy I Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Starym Folwarku

  1. Korneliusz Al.- Khamis
  2. Karol Andruszkiewicz
  3. Franciszek Dykas
  4. Amelia Elbruda
  5. Nikola Frydrych
  6. Krzysztof Giedrojć
  7. Michał Gościński
  8. Marlena Hołubowicz
  9. Liliana Kowalewska
  10. Kacper Kozłowski
  11. Patryk Krysztopowicz
  12. Adam Malinowski
  13. Pola Nadolna
  14. Gabriela Olszewska
  15. Maciej Palacz
  16. Michalina Ptasińska
  17. Stefan Strug
  18. Patryk Tomaszewski
  19. Igor Topolski
  20. Maja Weselska
  21. Paweł Zakrzewski

Comments are closed

Sorry, but you cannot leave a comment for this post.

Ogłoszenia »

Świetlica – informacja

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Starym Folwarku informuje, że świetlica szkolna jest czynna do godziny 16.30.

 

Możliwość wykupienia gorącego posiłku

Szkoła Podstawowa  im. Marii Konopnickiej w Starym Folwarku informuje, że jest możliwość wykupienia obiadów od dostawcy dowożącego posiłki do Punktu Przedszkolnego...

 
 

Znajdź nas

Wydarzenia: »

Konkurs Recytatorski „Wolność kocham i rozumiem”

Konkurs Recytatorski „Wolność kocham i rozumiem”

W konkursie recytatorskim „Wolność kocham i rozumiem” organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku oraz Zespołu Placówek Oświatowych...

 
Bogactwa naturalne Polski

Bogactwa naturalne Polski

Na dzisiejszych zajęciach w ramach edukacji przyrodniczej klasa druga miała gościa. Pan Ernest Ładocha – nauczyciel geografii opowiadał uczniom o bogactwach...

 
II Memoriału im. Waldemara Borysa w tenisie stołowym

II Memoriału im. Waldemara Borysa w tenisie stołowym

W dniu 06.11.2021 roku w Białobrzegach odbył się II Memoriał im. Waldemara Borysa w tenisie stołowym. W kategorii klas I-III: II miejsce zajęła Weronika Andruszkiewicz. W...

 
II Grand Prix Województwa Podlaskiego Młodzików i Młodziczek w tenisie stołowym

II Grand Prix Województwa Podlaskiego Młodzików i Młodziczek w tenisie stołowym

Dnia 14.11.2021 roku nasi tenisiści wraz z Panią Pauliną Remiszko wyjechali na II Grand Prix Województwa Podlaskiego Młodzików i Młodziczek w tenisie stołowym,...

 
 
 
Social Media Widget Powered by Acurax Web Development Company
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube