Home » aktualności » Placówka społecznie zaangażowana

Placówka społecznie zaangażowana

Certyfikat Społecznie Zaangażowanej placówki w roku szkolnym 2011/2012 otrzymał Zespół Szkół w Starym Folwarku za udział w ogólnopolskiej kampanii „Wszystkie Kolory Świata” zorganizowanej przez UNICEF Polska.

Przypominamy, iż w ramach projektu dzieci przygotowywały laleczki, które później zostały sprzedane na aukcjach podczas choinki szkolnej oraz uroczystości z okazji dnia babci i dziadka. Zebrane pieniądze zostały przekazane na zorganizowanie kampanii szczepień dzieci w Sierra Leone.

W naszej placówce koordynatorem pierwszej edycji ogólnopolskiej kampanii edukacyjno – promocyjnej „Wszystkie Kolory Świata” w roku szkolnym 2011/2012 była Pani Katarzyna Pauk

Post a Comment